Ümraniye Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

şehirler arası nakliyat

İller arası nakliye, şehiriçi nakliyeye nispeten uzak mesafe barındıran transfer biçimidir. Nakliyat anlamında ayrımı bulunmaz. İllerarası taşımacılıkta kilometre çoktur. Bu gerekçeyle, söz konusu gaye adına kullanılacak olan taşıma kamyonlarının uzak mesafelere karşı korunaklı ve emniyetli yapıda bulunması gerekmektedir. İşletmemizin faydanıza sunduğu iller arası nakliye kamyonları, sağlam ve güvencelidir.

Çağımız taşıma tekniklerinin ilerleme göstermesiyle, çelik kasalı vasıtaların kullanışlılığı ve emniyeti fazlalaşmıştır. Şehirlerarası Nakliye aşamalarında, çeşitli taşıtları kullanmakta olan işletmemiz, seri ve emniyetli lojistik faaliyetleri arzetmektedir. Memleketimizin tüm illerine iller arası taşımacılık hizmetleri sunan işletmemiz, vatandaşlarımızın taşınma taleplerine en ciddi biçimde yanıt sunabilmek adına, gerekli olacak bütün koşulları ifa etmektedir. İllerarası evden eve nakliye süreçlerinde, tecrübeli personel görev yapar. Aynı zamanda organisazyonumuzun tatbik ettiği ayrıcalıklı çalışma sistemleriyle son derece güvenilir taşımacılık hizmetleri yerine getirilmektedir.

İller Arası Nakliye Nasıl Yapılmaktadır?

Eksper işlemiyle nakliyat faaliyetleri start alır ve gereken araç, eksper tarafından saptanır. Anlaşma sonrası ev eşyaları sigorta kapsamına alınır. Kırılabilir tüm eşya ve malzemelerin özel bir biçimde ambalajlanması ile öteki taşınacak materyalin korunaklanması aşamasından itibaren, asansörle çelik kasalı kamyon veya tıra, evde bulunan tüm eşyalar yüklenir. Diğerlerinden önce büyük ve dayanıklı ev eşyaları ve cihazlar istiflenir ve ardından kırılabilir ev eşyaları ve cihazlar yüklenir.

Çelik kasalı vasıtalarımızın ev eşyası taşımacılığı hizmeti düşüncesiyle hususi bir tarzda imal edilmesiyle, illerarası nakliyede ev eşyası emniyeti tam bir biçimde temin edilmektedir. Şirketimiz adına müşterilerimizin memnuniyeti temel gayemizdir.

Şehirler arası nakliye alanında, ambalajlama ile korunaklama faaliyetleri kendine hastır. Uzak mesafelerin problemleri ile eşyaların taşınacağı ilin fiziki durumu hesaplanır ve bunlara göre eşyaların paketlenmesi işlemleri neticelendirilir. Ambalajlamadan itibaren araç içi istifleme faaliyeti yapılır. Dikkatlice yerine getirilen ambalajlama ve araca istifleme sayesinde eşya ve malzemeleriniz hasar görmemektedir. İller arası taşıma adına gereken tüm belgelerimiz bulunmaktadır. Araç operatörlerimiz tecrübe sahibi, mesleki belgelere sahip olan şahıslardır. Kuruluşumuzun ve elemanlarımızın temin etmiş olduğu yetki belgeleri neticesinde, güzergahta çıkabilecek tüm resmi ve gayriresmi problemler önceden önlenmiştir. İşletmemiz tüm işlemlerde dikkatlice hareket etmektedir.

İllerarası taşımacılık maliyetleri , taşınılacak bölgenin mesafesi, çelik kasalı taşıma aracının niteliği, ihtiyaç duyulan ek faaliyetler ve taşıma aracının tonaj kapsamı gibi durumlara göre farklılık arzeder. Kuruluşumuz, şehirler arası nakliyat hakkında son derece ekonomik bir kapsamda ücretlendirme yapmaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Caner SELVİ

  Ümraniye'den Denizli'ye Tuzcuoğlu Nakliye şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık, iller arası nakliyat hakkında kendini ispatlamış bir kuruluş. İdeal bir yapıda hizmet sunuyorlar. Eşyalarımı taşımaya gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Leyla ERKURAN

  Ümraniye'de ikamette bulunduğum 3 + 2 dairemi yakınlarıma danışarak Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine taşıttım. Berkan bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten uzmanca işlemlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde ev nakliyesi işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Ümraniye ve çevresinde evden eve nakliye hususunda taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Birgül YAVUZ

  Ümraniye içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti olan şirketleri karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirketle anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Mustafa bey ile irtibatta olduk ve evimin nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Ümraniye halkına tavsiye ediyorum.