Ümraniye Ofis Taşımacılığı

iş yeri taşımacılığı istanbul

İşletmemiz Ümraniye Büro Nakliyesi şirketleri içinde güçlü organize özelllikleri ve aynı zamanda koşulsuz müşteri tatmini anlayışına sahip belirgin niteliklere haiz bir teşekküldür.

İş yeri nakliyeciliği başka nakliye cinslerinden ayrıcalıklı çerçevede daha çok dikkat ve aynı zamanda potansiyel gerektiren bir eşya taşıma biçimidir.

Büro nakliyesi hususunda arz ettiğimiz hizmet içeriğinde ilk aşamada taşıma hizmetlerimizde görev verdiğimiz bir personel verdiğiniz adrese gelir ve ofisinizdeki eşya ve malzemelerinizi tetkik eder. Analiz işlemi bitiminde taşıma planı yapılır.

Nakil işinin gerçekleştirildiği gün naklin daha süratli ve karışıklıktan uzak olabilmesi sebebiyle iş yeri odalara ayrılarak nakledilir. Belgelerin olduğu dolaplar ve ofis mobilyalarının demonte işlemleri nispeten hızlı olabilmesi amacıyla kendinden şarjlı söküm aletleri tercih edilmektedir. Bütün iş yeri eşya ve malzemeleri yurtdışından gelen balonlu garft kağıtlara sarılarak paketlenir. Evraklar ile masa aksesuarlarıysa kolilere yerleştirilir ve üzerlerine odada olan kişinin ve odanın adı yazılarak karışıklık engellenir.

Kuruluşumuz iş yeri nakliye faaliyetlerini güvence altına dahil etmektedir.

Ümraniye Ofis Taşıma hizmetlerinde senelerdir önder konumunu muhafaza eden işletmemiz Tuzcuoğlu Nakliye, itimat ve sadakatle Ümraniye'lılara hizmet sunmaktadır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Caner SELVİ

  Ümraniye'den Denizli'ye Tuzcuoğlu Nakliye şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık, iller arası nakliyat hakkında kendini ispatlamış bir kuruluş. İdeal bir yapıda hizmet sunuyorlar. Eşyalarımı taşımaya gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Leyla ERKURAN

  Ümraniye'de ikamette bulunduğum 3 + 2 dairemi yakınlarıma danışarak Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine taşıttım. Berkan bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten uzmanca işlemlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde ev nakliyesi işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Ümraniye ve çevresinde evden eve nakliye hususunda taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Birgül YAVUZ

  Ümraniye içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti olan şirketleri karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirketle anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Mustafa bey ile irtibatta olduk ve evimin nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Ümraniye halkına tavsiye ediyorum.