Ümraniye Eşya Depolama

eşya depolama istanbul

Eşya depolama, işletmemizin arz ettiği güvenilir hizmetler arasında yer almaktadır. Eşya barındırma, her hangi bir eşya çeşidinin (mesela araba ve motorlu araçlar, büro eşya ve malzemeleri, konut eşya ve malzemeleri, korumak zorunda olduğunuz fazlalık eşya ve malzemeler, sandıklar vb.) sağlam binalarda ve hususi depolama sandıklarında barındırılması faaliyetleridir.

İşletmemiz, Ümraniye'de ev nakliyat ve iş yeri nakliye işlemlerinin yanısıra, hizmet verdiği birey ve kuruluşların arzusu çerçevesinde elverişli bir fiyatlandırma ile az veya geniş süreliğine eşya depolama faaliyetleri de sağlamaktadır. Bir sene veya daha geniş periyotta eşya muhafaza anlaşmalarında 1 kereliğine mahsus olmak üzere taşıma ücreti alınmamaktadır.

Gün boyunca CCTV sistemleri tarafından koruma altında bulunan antrepolarımız, yangın olasılığı, çalınma ve bu paraleldeki sakıncalı hallere karşın da sigorta kapsamındadır.

Sigortalama işlemiyle depomuza yerleştirilen eşya ve malzemeleriniz, meydana gelebilecek hasarlara karşın güvence içine alınmış olacaktır.

İşletmemiz tarafından tespit edilen eşya depolama maliyetleri , son derece uygundur. Daha sonra başka ücretler tahakkuk ettirilmemektedir. Tüm ücretlendirme, planlamada müşterilerimize bildirilmektedir. Hizmet verdiğimiz şahıs ve kuruluşların tatmininin hedeflendiği eşya depolama alanında, lüzumlu her şey firmamız tarafından planlanmıştır.

Sağlam bir depolama firmasına eşya ve malzemelerinizi emanet vermek istiyorsanız, Tuzcuoğlu Nakliyat'ın eşya depolama hizmetleriyle bunu yapabilirsiniz. Son derece güvenilir olan eşya depolama hizmetinde, işletmemiz açısından müşterilerinin memnuniyeti öncelikli unsurdur.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Adnan KAZANCI

  Ümraniye'den Denizli'ye Tuzcuoğlu Nakliye şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık, iller arası nakliyat hakkında kendini ispatlamış bir kuruluş. İdeal bir yapıda hizmet sunuyorlar. Eşyalarımı taşımaya gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Leyla KARAKUM

  Ümraniye'de ikamette bulunduğum 3 + 2 dairemi yakınlarıma danışarak Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine taşıttım. Berkan bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten uzmanca işlemlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde ev nakliyesi işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Ümraniye ve çevresinde evden eve nakliye hususunda taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Emel TEKİN

  Ümraniye içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti olan şirketleri karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirketle anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Ahmet bey ile irtibatta olduk ve evimin nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Ümraniye halkına tavsiye ediyorum.