Ümraniye Asansörlü Evden Eve Nakliyat

asansörlü evden eve nakliyat

Taşınmak herkes için endişe verici ve karışık bir olay olsa da sektörel ve teknolojideki gelişmeler sayesinde son yıllarda ciddi halde kolaylaşmış ve güvenli hale gelmiştir.

Asansörlü evden eve nakliyat veya ofis taşıma , bu gelişmelerden birisidir ve taşınmayı epey bir kolaylaştırmıştır. Taşınması zor ve ağır olan tüm ev eşyalarının, asansör aracılığı ile taşınması, daha kısa sürede ve nispeten güvenli şekilde yapılmaktadır. Asansör kullanan kaliteli bir nakliyat firması desteği ile yeni bir yere taşınmak eskisi kadar zahmetli olmayacak ve adeta keyif verecektir.

Asansörlü evden eve nakliyat işlemlerinde kendi kurumsal asansör araçlarıyla hizmet veren şirketimiz, eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Asansörlü Nakliyat işlemleri öncesi eşya nakliyesi planı gerçekleştirilir. Nakliyesi yapılacak eşyalarınızın tespiti sonucunda asansörün gerekeceği eşyaların varlığı da belirlenmişse, transfer planlarına asansör hizmeti de dahil edilir. Asansör sayesinde insan gücünün yeterli olamayacağı ağırlıkta ve büyüklükte olan eşyalar, rahatlıkla taşınır. Asansörlü evden eve nakliyat operasyonları, daha kısa zamanda neticelendirilebilir. İnsanın çok daha uzun sürede taşıyabileceği mobilya ve beyaz eşyalar, asansörlü nakliyat işlemleri sayesinde dakikalar içerisinde yeni yerine yerleştirilebilir.

Asansörlü nakliyat fiyatları , binanızın durumuna, kat durumuna ve kullanılacak asansör aracına göre çeşitlilik göstermektedir. Maliyet konusu bakımından temel husus ise asansör aracının kullanım süresidir.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Selahaddin EROĞLU

  Ümraniye'den Mersin'e Tuzcuoğlu Nakliye firmasıyla taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık, şehirler arası nakliyat mevzuunda kendini ispatlamış bir nakliye şirketi. Seçkin bir sistemle hizmet veriyorlar. Gelen ekibe çok teşekkür ederim. Bütün eşyalarımı paketlediler. Tertipli ve sistemli çalıştılar. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

 • img
  Byn Kevser SÖNMEZ

  Ümraniye'de bulunan 2 + 1 evimi çevreme danışarak Tuzcuoğlu Nakliyat firmasına taşıttım. Alpaslan bey ve ekibi gerçekten profesyonelce işlerini yaptılar. Hiç bir şeye zarar vermeden itinalı bir biçimde taşıma işlemini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde ev nakliyesi işlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Tuzcuoğlu Nakliyatı Ümraniye bölgesindeki evden eve nakliye konusunda taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • img
  Byn Dürdane YILMAZ

  Ümraniye'de asansörlü taşımacılık yapan firmaları araştırdığımda, Tuzcuoğlu Nakliye firmasının diğerlerine göre daha fazla güven verdiğini düşündüm ve evimin taşınması konusunda bu şirket ile anlaştım. Firmadan Niyazi bey ile irtibat halinde olduk ve taşınmam gerçekleşti. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Evimdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen elemanlara ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm Ümraniye sakinlerine de tavsiye ediyorum.