Ümraniye Tuzcuoğlu Nakliyat Kurumsal Firma Profili

tuzcuoğlu nakliyat

Taşımacılık kapsamında 1893'ten günümüze dek hizmet verdiğimiz süre içinde sayısız birey, şirket ile kamu kuruluşuna taşıma işi yapmış olan Tuzcuoğlu Nakliyat, söz konusu sektörde öncü nakliye organizasyonları içerisinde yer almaktadır.

Hizmet verdiği birey ve işletmelere yüksek standartlarda ve ayrıca güvenli taşımacılık sunan Tuzcuoğlu Nakliyat, geçmişten gelen süre içinde sağlam referanslar sahibi olmuştur.

Tuzcuoğlu Nakliye organizasyon özelllikleri, bölgesel ve iller arası nakliyat alanında faydanıza sunduğu 2 tane ortanca büyüklükte ve 8 tane büyük büyüklükte nakliye kamyonu, bölgesel asansörlü taşıma alanında opere ettiği üç tane seyyar asansör kamyonu, ev eşyası muhafaza işlemleri doğrultusunda 1300 metrekare dahili bölümü mevcut olan, emniyetli deposu ile aynı zamanda taşınacak her bir malzeme ve eşya formuna elverişli belirlenmiş paketleme gereçleri depolarından meydana gelmektedir. Ayrıca işletmemizin, hizmet verdiği şahıs ve kuruluşların eşya nakli taleplerine ayrıntılı netice sunabilme gayesiyle istihdam ettiği, tamamı kendi özel çalışma kolunda eğitim sahibi ve deneyimli çalışan ekibi mevcuttur.

İşletmemiz, evden eve taşımacılık faaliyetleriyle beraber, asansörlü taşıma , şehirlerarası nakliye , uluslararası ev taşıma , eşya muhafazası ve ofis taşımacılığı hizmetlerini de uzmanlıkla icra etmektedir.

"Eksiksiz Müşteri tatmini" özdeyişiyle, hizmet sunduğu müşterilere bir söz veren işletmemiz, müşterilerinin taleplerinin hesaplı, nitelikli, güvenli bir biçimde ve vaktinde temin edilmesini esas kalite politikası olarak belirlemiştir.

Evden eve taşımacılık kuruluşları içinde en iyi firmalardan bir tanesi olan Tuzcuoğlu Nakliye kurumsal altyapısına gönül rahatlığıyla güven duyabilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Caner SELVİ

  Ümraniye'den Denizli'ye Tuzcuoğlu Nakliye şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık, iller arası nakliyat hakkında kendini ispatlamış bir kuruluş. İdeal bir yapıda hizmet sunuyorlar. Eşyalarımı taşımaya gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Leyla ERKURAN

  Ümraniye'de ikamette bulunduğum 3 + 2 dairemi yakınlarıma danışarak Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine taşıttım. Berkan bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten uzmanca işlemlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde ev nakliyesi işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Ümraniye ve çevresinde evden eve nakliye hususunda taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Birgül YAVUZ

  Ümraniye içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti olan şirketleri karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirketle anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Mustafa bey ile irtibatta olduk ve evimin nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Ümraniye halkına tavsiye ediyorum.