Ümraniye Evden Eve Nakliyat | Tuzcuoğlu Nakliyat
Tuzcuoğlu Nakliyat Hizmet Vasfı

Tuzcuoğlu Nakliyat, güçlü İstikrarlı bir evveliyatın armağan ettiği birikim ve profesyonelliğinin getirdiği güvenilirlikle, kaliteyi sürekli hedefleyen kararlılığıyla, en asli gerçek durumunda bulunan ekip ruhuna ve günümüzün ulaştığı tekniksel yapılaşmaya ağırlık vermek suretiyle, faaliyet kapsamını ve sistemini daimi olarak mükemmelleştirmektedir.

Evden Eve Nakliyat hizmetlerinde hizmet sunan Tuzcuoğlu Taşımacılık, geçmişinin kazandırdığı tecrübe ve de potansiyelin sağladığı rolle, kişi veya şirketler için üstün kaliteyle ve de emniyetli nakliye ve evden eve nakliye işlemleri ifa etmektedir.

Tuzcuoğlu Nakliyat Kurumsal Yapısı

Lojistik kapsamında 1971'den günümüze faaliyet icra ettiğimiz zaman dilimi içinde sayısız birey, şirket ile kamu kuruluşuna nakliye işi yapmış olan Tuzcuoğlu Nakliyat, söz konusu sektörde belirgin niteliklere haiz lojistik şirketleri içerisinde yer almaktadır.


Hizmet verdiği şahıs ve kuruluşlara yüksek standartlarda ve ayrıca sağlam taşımacılık sunan Tuzcuoğlu Nakliyat, evveliyatından günümüze etkin referanslar sahibi olmuştur.

Evden eve taşımacılık şirketleri içinde önde gelen kuruluşlardan bir tanesi olan Tuzcuoğlu Nakliye kurumsal altyapısına gönlünüzce güven duyabilirsiniz.
»Tuzcuoğlu Nakliyat Kurumsal

Tuzcuoğlu Nakliyat Hizmet Yelpazesi

Tuzcuoğlu Nakliye şirketi, maziden gelen kapsamlı bir kazanımın sunduğu potansiyel sayesinde lojistik alanında ideal standartlarda ve aynı zamanda ayrıcalıklı bir biçimde hizmetlerde bulunmaktadır.

Tuzcuoğlu Lojistik, ev taşıma, asansör kullanılarak yapılan ev taşıma, büro nakliyeciliği, şehirlerarası nakliye ve eşya muhafazası dallarında İstanbul ve yakınlarında faaliyetlerde bulunmaktadır.

 • ümraniye evden eve nakliyat
  Evden Eve Nakliyat


 • ümraniye ofis taşımacılığı
  Ofis Taşımacılığı


 • ümraniye şehirlerarası nakliyat
  Şehirlerarası Nakliye


 • ümraniye eşya depolama
  Eşya Depolama


Evden Eve Nakliyat Süreci
 • Ekspertiz

  Nakliyat işlemlerinin tam içeriğiyle sorunsuz uygulanması adına taşınacak mekanda tetkik kapsamını belirten ve ayrıca kuruluşumuzun ücret almadan icra ettiği eksper servisinden yararlanabilirsiniz.

 • Sigorta

  Nakliye sigortası, eşya ve yüklerinizi nakil süreçleri esnasında olasılık dahilinde olan ve arzu edilmeyen hallere ve olaylara karşı emniyet kapsamına dahil eder.

 • Demonte

  Eşya ve yüklerinizin düzgün şekilde paketlenmesi, kamyon veya tıra dengeli istiflenmesi ve daha emniyetli nakledilmesi gayesiyle sökme hizmetleri yetkili personelimiz tarafından yerine getirilmektedir.

 • Paketleme

  Elektrikli eşyalar, möbleler, mutfak unsurları ve diğer tüm eşyalar için çeşitli paketleme materyali kullanılmak suretiyle ambalajlama işlemleri uygulanmaktadır.

 • Montaj

  Yatak odası gardrobu gibi demonteleri yapılan mobilyalarınız, yeni yerleşim yerinizde sizin belirttiğiniz gibi pozisyonlandırılarak yeniden ekibimiz tarafından kurulumları yapılır.

 • Yerleştirme

  İstenen yerleşim yerine transfer edilen ve kurulumları tamamlanan eşya ve malzemeleriniz sizlerin belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanılmaya hazır duruma getirilir.

EVDEN EVE TAŞIMA HİZMETLERİ KONUSUNDA AYRINTILI BİLGİLER …
Örnek Müşteri Görüşleri
 • Ümraniye'de olan üç artı iki dairemin nakliyesi işlerini Ümraniye Tuzcuoğlu Taşımacılık firmasına yaptırdım. Erhan bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten beklenilen şekilde hizmetlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde nakliye işlevini yerine getirdiler ve arızasız bir halde evden eve taşıma işlemlerimizi icra ettiler. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketini tüm taşınacak olanlara rahatlıkla önerebilirim.
  avatar
  Buket KILIÇ
  Firma Sahibi
 • Tuzcuoğlu Nakliyat'la eşyalarımı İstanbul'den Konya'ya taşıdım. Tuzcuoğlu Nakliye şehirler arası evden eve nakliyat konusu bakımından ciddi bir kurum. Modern bir biçimde taşındığımı söyleyebilirim. Hakikaten her şey için teşekkür ediyorum. Dairemde olan bütün eşyaları güzel bir şekilde sardılar. İtinalı ve ayrıca sistematik hizmet sundular. Tuzcuoğlu Nakliyatı taşınmayı planlayan herkese tavsiye ediyorum.
  avatar
  Burak KORKMAZ
  Mağaza Müdürü
 • İstanbul içinde asansörlü nakliyat hizmetleri mevcut olan şirketleri inceledim. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer ev taşıma firmalarına nispeten farklı olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi hususunda bu şirket ile anlaşmaya karar verdim. Tuzcuoğlu Nakliyattan Enver bey ile irtibatta olduk ve eşyalarımın nakliyesi bitti. Hiç bir sorun olmadı. Dairemdeki eşyalar çizilmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Tuzcuoğlu Nakliyatı tüm İstanbul halkına tavsiye ediyorum.
  avatar
  Gülben KORKMAZ
  Moda Stilisti
Kurumsal Nitelik