İstanbul Evden Eve Nakliyat

istanbul evden eve nakliyat

İstanbul evden eve nakliyat hizmetlerinde icra ettiği sorumluluğu kurumsal karakteri haline getiren işletmemiz, İstanbul ve çevresinde emniyetli nakliyecilik sağlamaktadır.

İstanbul veya çevre ilçelerde şirketimizce yapılan evden eve taşımacılık alanında, İstanbul içerisinde bulunan personelimiz görevlendirilmekte, bu çevredeki hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşlara İstanbul araç parkında olan kamyon ve tırlarımız yöneltilmektedir.

Önceki metodlarla ev eşyalarının taşınması dönemi bu zamanda işlevsiz durumdadır. Şimdiki devirlerde elit kavramla evden eve nakliyat hizmetlerini zanaat edinmeyen lojistik kuruluşları, eşya taşıma hizmetlerimizde itibar görmemektedir. Eşya taşıma kademelerinde deneyimli olan kurum elemanlarımızın tüm bireyleri kendi özel vazife sahalarında kayda değer derecede tecrübe sahibidir. Yaptığı işi zanaat haline getirmiş kişilerle çalışmayı önceliği haline getiren kuruluşumuz adına, müşterilerimizin firmamızdan memnuniyet duyması ciddi oranda mühimdir.

Evden eve lojistik organizesinde herşeyden önce eksper faaliyeti icra edilmektedir. Eksper faaliyeti bedelsiz yapılmaktadır ve eşya taşımacılığı hizmetinin en ciddi aşamalarından birini oluşturur. İnceleme sürecinin nitelikli sunulması, transfer faaliyetleri sırasında sorun olmasını enlelleyecektir. Söz konusu gerekçeyle, inceleme faaliyetleri alanında görev verdiğimiz personelimiz, işlerinde deneyimli kişilerdir.

İnceleme hizmetleri sayesinde ihtimal dahilindeki aksaklıklar meydana gelmeden engelleniyor.

Eksper elemanlarımız, inceleme faaliyetleri nedeniyle adresinize vardığı zaman, herşeyden önce evde olan tüm eşyaların kaplayacağı alanı hesaplar ve gereken olacak çelik kasalı taşıma kamyonunu belirler. Nem ve toz benzeri harici durumlardan tüm eşyaları muhafaza eden çelik kasalı ve hususi tasarlanmış taşıma kamyonlarımız, aynı zamanda kuvvetlendirilmiş yay donanımıyla ciddi derecede güvencelidir. Çelik kasalı kamyonlarımız yüksek model ve güvencelidir. Taşıtlarımızın periyodik bakımları devamlı olarak yapılır. Araç operatörlerimiz deneyimlidir.

Eksper çalışanlarımız, uygun lojistik kamyonuyla beraber lüzumlu olan ambalajlama gereçleri, görev verilecek personel ve başka mühim gereklilikleri ekspertiz esnasında belirlemektedir. Raporlama işlemi bitiminde evin çevresel durumu saptanır ve nakliyat programı belirlenir. Eksper hizmeti akabinde sigortalama işlemi yapılır.

Ambalajlama ve Taşıma Aracına İstif

İstanbul Evden Eve Taşıma İşlemleri hususunda eğitimli durumda bulunan personelimiz, eşya taşıma hususunda ciddiyetle mühim durumda bulunan ambalajlama faaliyetlerini elit bir tarzla yerine getirmektedir. Sözü edilen yüksek hizmet kalitesiyle İstanbul evden eve nakliye şirketleri içerisinde, işletmemiz mühim bir konuma sahip bulunmaktadır. Kuruluşumuzun arz ettiği İstanbul evden eve nakliye ücretleri son derece ekonomiktir. Ambalajlama, Evden Eve Nakliye servis ağı perspektifinde en mühim aşamadır. Kırılması muhtemel veya hususi materyalleriniz adına çeşitli ambalajlama metodları uygulanmaktadır. Bilgisayar gibi elektronik eşyalar ve aygıtlar için, çeşitli baloncuklu ambalaj malzemeleri tercih edilmektedir. Geniş malzemeler dikkatle ambalajlanır. Montaj hizmetleri için birikim sahibi çalışanlarımız bulunmaktadır. Evde bulunan eşyaların ziyan görmemesi adına farklı ambalajlama alternatifleri bulunmaktadır.

Eşya taşıma asansörleri, dikkatle kurulmaktadır. Asansör aracının binaya doğru bir biçimde dayanması ve eşya taşıma bölümünün kolay bir halde gidip gelmesi ve sarsılmaması gereklidir Asansör şoförümüz alanında deneyimlidir. İstanbul asansörlü taşımacılık sayesinde ekibimiz, İstanbul ve civarında olan dairenizde eşya ve yüklerinizi küçük bir zaman içerisinde ve emniyetle zemine indirerek kamyon veya tıra istiflemekte ve benzer biçimde dairenize konumlandırmaktadır. Büyük mobilyaların ilk aşamada ambalajlanması ve zemine indirilerek istiflenmesi önem taşır. Hacimli malzemeler mukavemetli olduğundan alta yerleştirilir. Kırılabilir malzemeler üstlerde bulunan bölümlere konumlandırılır.

Eşyalarınızın benzer biçimde yeni daireye çıkarılmasıyla, eşya nakli işlemleri geniş çerçevede bitmiş olur. Yeni evde eşya ve materyallerin konumlandırılması ve montaj işlemlerinin tamamlanması konusunda tecrübeli personelimiz görev yapmaktadır. İstenildiği taktirde eşya ve malzemelerin tamamen yerleşmesi hizmeti hususunda bayan personel görevlendirilmektedir.

İstanbul ile yakınlarında uluslararası ev taşımacılığı sahasında da hizmet sunan organizasyonumuz, söz konusu konudaki hizmetlerinde eşya ve malzemeleriniz farklı uzak bölgeye sevk edileceği için ciddi oranda daha titiz olmaktadır.


İstanbul evden eve nakliye hakkında daha geniş bilgiler; İstanbul Tuzcuoğlu Nakliyat
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Atalay DEMİR

  Ümraniye'den Mersin'e Tuzcuoğlu Nakliye şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık iller arası nakliyat hakkında kendini ispatlamış bir kuruluş. İdeal bir yapıda hizmet sunuyorlar. Eşyalarımı taşımaya gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Leman EROĞLU

  Ümraniye'de ikamette bulunduğum 3 + 2 dairemi yakınlarıma danışarak Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine taşıttım. Ekrem bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten uzmanca işlemlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde ev nakliyesi işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Emel IŞIK

  Ümraniye içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti olan şirketleri karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirketle anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Ergün bey ile irtibatta olduk ve evimin nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Ümraniye halkına tavsiye ediyorum.