Tuzcuoğlu Nakliyat İletişim Bilgileri

iletiiim

Evden eve nakliyat , ofis taşıma , asansörlü nakliyat şehirler arası nakliye , uluslararası evden eve taşıma yahut eşya depolama gibi ana hizmet birimlerimiz ve diğer nakliyat talepleriniz için kurumumuz ile sayfamızda bulunan adres, telefon, mail ve iletişim formu aracılığıyla irtibat kurabilirsiniz.

Tuzcuoğlu Nakliyat ile irtibat kurduğunuzda, ücretsiz ekspertiz hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Mrk. Adr: Kozyatağı Mahallesi Kadıköy - İstanbul

İstanbul Merkez: 0216 384 2777

Çağrı Merkezi: 0533 319 0 444
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Selahaddin EROĞLU

  Ümraniye'den Mersin'e Tuzcuoğlu Nakliye firmasıyla taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık, şehirler arası nakliyat mevzuunda kendini ispatlamış bir nakliye şirketi. Seçkin bir sistemle hizmet veriyorlar. Gelen ekibe çok teşekkür ederim. Bütün eşyalarımı paketlediler. Tertipli ve sistemli çalıştılar. Tuzcuoğlu Nakliyat firmasını tüm taşınmak isteyenlere tavsiye ederim.

 • img
  Byn Kevser SÖNMEZ

  Ümraniye'de bulunan 2 + 1 evimi çevreme danışarak Tuzcuoğlu Nakliyat firmasına taşıttım. Alpaslan bey ve ekibi gerçekten profesyonelce işlerini yaptılar. Hiç bir şeye zarar vermeden itinalı bir biçimde taşıma işlemini yaptılar ve sorunsuz bir şekilde ev nakliyesi işlerimizi gerçekleştirdiler. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Tuzcuoğlu Nakliyatı Ümraniye bölgesindeki evden eve nakliyat konusunda taşınmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • img
  Byn Dürdane YILMAZ

  Ümraniye'de asansörlü taşımacılık yapan firmaları araştırdığımda, Tuzcuoğlu Nakliye firmasının diğerlerine göre daha fazla güven verdiğini düşündüm ve evimin taşınması konusunda bu şirket ile anlaştım. Firmadan Niyazi bey ile irtibat halinde olduk ve taşınmam gerçekleşti. Hiçbir sıkıntı yaşamadım. Evimdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen elemanlara ve Tuzcuoğlu Nakliyata teşekkür ederim. Firmayı tüm Ümraniye sakinlerine de tavsiye ediyorum.