Evden Eve Nakliye

evden eve nakliyat

Evlerde bulunan eşyaların bir nakliye şirketi ile hasar görmeden bir konumdan farklı bir konuma taşınması faaliyetine evden eve nakliye denir.

Evden eve nakliye organizasyonu, ev eşyası transferi faaliyetlerinin, möble, ev makineleri ile öteki malzeme ve materyallerin zarar almaması gerekçesiyle gereken tedbirlerin alınması içeriğinde, ciddi bir program çerçevesinde icra edilmesidir. Nakilleri yapılacak tüm malzemelerin toparlanması, sarılarak korumaya alınması, kamyon veya kamyonetle ile taşınarak istenen yerlerine konumlandırılması faaliyetlerini kapsar.

Evden Eve Taşıma Manası Yönüyle Ne Demektir? Ne şekilde İcra Edilir?

Evden Eve Nakliye, evde bulunan eşyaların taşınacağınız eve aktarılmasında, ev eşyalarının hasar görmesini engelleyici önlemlerle beraber, tecrübeli personel tarafından söküm ve monte işlerinin de gerçekleştirildiği uzman bir nakliye düzenidir.

Evden Eve Taşımacılık sadece evinizde bulunan eşyaların sevk edilmesi şeklinde icra edilebileceği gibi, taşınılacak olan evde tüm mobilya, malzeme ve eşyaların oturum düzenine hazırlanması biçiminde de gerçekleştirilebilmektedir.

Evlerinizde bulunan eşyaların zarara izin verilmemesi hedefiyle, oldukları yerde sökme süreçleri ve ambalajlama işlemleri yerine getirilerek yeni bir eve nakledilmesi ile tekrar kurulmaları ve kullanılmaya hazırlıklı duruma getirilmesi süreçleri evden eve taşıma işlemlerinin içeriğini meydana getirmektedir.

Nakliyat sürecinin en başta gelen evresi ve unsuru vaziyetine gelen evden eve taşımacılık, görevinin sahiden tam anlamıyla erbabı bir ekip tarafından sonuçlandırılmadığı durumda önemli ve çözümü akla yatkın olmayan güçlüklere sebeb olabilmektedir. Eşya ve yüklerinizi taşınması için emanet ettiğiniz şirketin, alanında mütehassıs ve tecrübeli bir ekibi, kapalı ve çelik kasalı evden eve nakliye kamyonları ve güçlü kurumsal yapısı ile güvenilen bir ekip olması gereklidir.

Evden eve nakliye faaliyetlerinde en çok ehemmiyet atfedilmesi gerekli husus ambalajlamadır. Nakliyesi yapılacak mobilyalar, materyal ve evde bulunan eşyaların, kullanma şekillerine göre seçilen alternatif ambalaj materyalleriyle sarılarak nakliyat amacıyla hazırlıklı bir şekle getirilmeleri uç noktada ehemmiyetlidir.

Birinci sınıf ve ustalaşmış bir takviye ile sıkıntısız bir taşınma temin edilecektir. Evden eve taşıma anlamı itibariyle nedir? sualini çok sayıda kişi sormakta ve bu deyimin yanlızca taşınma şeklinde düşünülmesi de yetersiz bir anlayış anlamıyla benimsenmektedir. Ev taşıma prosedüründe direkt olarak uygulamaya başlamadan evvel, ciddi bir programlama prosedürü hazırlanmalıdır.

İşletmemizin sahasında profesyonelleşmiş ve aynı zamanda tecrübeli kadrosu yardımı ile, taşınmanın tüm zahmetinden kolay bir şekilde uzak kalabilir ve az bir zamanda tercih ettiğiniz yere eşya ve yüklerinizi taşıyabilirsiniz.


Evden Eve Nakliye Etkinlikleri Çevresinde Yerine Getirilen Faaliyetler

- Ön inceleme: Nakil programının tam manasıyla düzgün yapılması adına taşınacak mekanda tetkik manasında olan ve ayrıca organisazyonumuzun ücret almadan yerine getirdiği eksper servisimizden yararlanmalısınız.

- Taşıma sigortası: Eşya taşıma sigortası, eşya ve yüklerinizi nakliyat hizmetleri esnasında ihtimal dahilinde olan ve arzu edilmeyen hallere ve zararlara karşı teminat içerisine dahil eder.

- Sökme ve Kurulum: Eşya ve yüklerinizin düzgün şekilde sarımları, kamyon veya tıra düzenli konumlandırılabilmeleri ve daha emniyetli nakledilmesi adına sökme hizmetleri ekibimizce yerine getirilmektedir. Aynı zamanda Yatak odası gardrobu gibi demonteleri yapılan mobilyalarınız, yeni mekanınızda belirlediğiniz biçimde pozisyonlandırılarak yeniden ekibimiz tarafından kurulumları yapılır.

- Ambalaj için malzeme seçimi ve Taşınacak eşyaların sarılması: Elektrikli eşyalar, möbleler, mutfak gereçleri ve diğer tüm eşyalar için değişik paketleme gereçleri kullanılmak suretiyle ambalajlama işlemleri icra edilmektedir.

- Taşıma aracına istifleme: Demonteleri ve de sarımları yapılmış olan möble ve diğer malzemelerinizin transferi esnasında sarsılmalara karşın korunmaları, taşıma aracına düzenli yerleştirilerek yüklenmesiyle mümkün olur.

- Eşyaların yerleştirilmesi: İstenen yere nakilleri yapılan ve kurulumları tamamlanan eşya ve malzemeleriniz sizlerin belirlediğiniz konumlarına yerleştirilir ve kullanılmaya hazır duruma getirilir.

- Eşya barındırma: Ev eşyası barındırma hizmetleri sunan işletmemize ulaşmak suretiyle gereken korumalı sandıklarınızı isteyebilir, nitelikli ve emniyetli ev eşyası barındırma hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Firmamız tarafından Evden eve nakliyat kapsamında bilhassa eşya emniyetliliği hususuna ciddi oranda dikkat edilmektedir. Organize bir şirket olmanın sağladığı uzman bakış neticesinde, eşya ve taşınacak materyalin zayi olması veya zarar görmesi gibi olayların önlenmesi sağlanır.

Evden eve nakliyat fiyatları hakkında işletmemizin her bir ekonomik duruma elverişli fiyatlandırma aranjmanı yardımı ile, her şahıs rahat bir şekilde söz konusu hizmetimizden yararlanabilecektir. Eşya ve yüklerinizin kısa bir zamanda ve güvenilir koşullar kapsamında nakledilmesi ve konumlandırılması için, işletmemize her zaman güven duyabilirsiniz.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Şemseddin DOĞAN

  Ümraniye'den Denizli'ye Tuzcuoğlu Nakliye şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık, iller arası nakliyat hakkında kendini ispatlamış bir kuruluş. İdeal bir yapıda hizmet sunuyorlar. Eşyalarımı taşımaya gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Leyla KARAKUM

  Ümraniye'de ikamette bulunduğum 3 + 2 dairemi yakınlarıma danışarak Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine taşıttım. Berkan bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten uzmanca işlemlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya ziyan vermeden dikkatli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde ev nakliyesi işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Ümraniye ve çevresinde evden eve nakliye hususunda taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Esra TEKİN

  Ümraniye içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti olan şirketleri karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakliyesi amacıyla bu şirketle anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Ahmet bey ile irtibatta olduk ve evimin nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar hasar görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Ümraniye halkına tavsiye ediyorum.