Tuzcuoğlu Taşımacılık Eşya Taşıma Araçları

tuzcuoğlu nakliyat araçları

Ev Nakliye Kamyonları, yalnızca bu işe elverişli araçlar olduğu için, kendine özgü detaylar barındıran taşıtlardır. Tüm taşıma araçlarının arkaya doğru gitmeleri için sesle uyaran arka gidiş algılayıcıları olması, çelik karoserleri olması, gelişmiş yay düzeneği, söz konusu niteliklerden bir kısmıdır.

Şirketler, yüksek hizmet niteliği düşüncesiyle, tüm kamyon, kamyonet ve diğer taşıtlarda gerekli olabilecek ayrıntıları hesap ederek standartların yükseğinde hizmet sunabilme gayreti verirler. Mesafeye göre gerek görürlerse ek sürücü yöntemini devreye sokarlar ve bu sayede azami güvenlik önlemleri hususundaki gayreti gösterirler.

Evden eve nakliye veya büro nakil kamyonları, taşıyabildiği hacime bakılarak alternatif kapsamlarda tercih edilmektedir. Dorse uzunlukları takriben 3 - 3,5 mt. olan taşıtlar umumen kısmi malzeme taşımacılığında, bir artı bir evlerin veya büroların nakliyatında kullanılırken, dorse boyları 3 - 4 metreden fazla ve aşağı yukarı 30 - 35 m3 yük alabilen orta büyüklükte nakliyat araçları genel anlamda doksan - yüz m2'nin daha azı büyüklükte olan iki artı bir, iki artı iki dairelerin nakliyesinde yahut orta büyüklükteki iş yerlerinin nakliyesi amacıyla kullanılmaktadır. Geniş hacimli ve yük kapasitesine sahip On tekerli taşıma araçları ise kırk - kırk beş m3'ten çok malzeme taşıyabildikleri için genel manada daha yüksek m2'li iki artı bir 'den büyük olan daire veya binalar ile şirket nakillerinde yada iller arası nakliyat alanında tercih edilmektedir.

Evden eve taşımacılık ve iş yeri nakil kamyonları çelik dorseli ve kasa kapılarının açılıp kapanır yapıda bulunması gerekmektedir. Bu sayede uzak ve sarp yol şartlarında kapakların istek dışı açılmaması ve nakledilen eşya ve malzemelerin düşmemesi temin edilmiş olur.

Taşıma aracı içerisinde taşınan malzemelerin hareketsiz olmalarını temin eden urganların olması ve ayrıca yükleme öncesi sargılanmış durumda bulunsa da taşıt içinde mevcut olan ev veya ofis eşyalarının ekstra güvenliği adına dorse iç kısımlarının ahşap yahut darbe azaltıcı bir döşemeyle kaplatılmış halde mecburi gerekliliktir.

Tuzcuoğlu Nakliyat taşıyıcı araç grubu ile mobil asansörleri, İstanbul şehiriçi taşımacılıkta ve İstanbul'den tüm şehirlere illerarası nakliyede hizmet verdiğimiz birey ve kuruluşların bütün istemlerini karşılayacak adet ve farklılıkta ve üst model araçlardan oluşmaktadır.

Tenteli kasası olan araçlar, evden eve taşımacılık konusunda asla doğru olamaz. Tenteli kamyonlarla ev eşyası taşımak, taşınan eşyaların zarar görme ihtimalini en üst düzeye yükseltir. Bu sebeple, eşya nakliyesinde çelik kasaları olan araçlar kullanılmalıdır.
Müşteri Yorumlarından Örnekler

 • img
  By Şemseddin DOĞAN

  Ümraniye'den Denizli'ye Tuzcuoğlu Nakliye şirketiyle taşındım. Tuzcuoğlu Taşımacılık, iller arası nakliyat hakkında kendini ispatlamış bir kuruluş. İdeal bir yapıda hizmet sunuyorlar. Eşyalarımı taşımaya gelen elemanlara ve yetkililere teşekkür ediyorum. Tüm evimdeki eşyaları güzelce ambalajladılar. Dikkatli ve ayrıca düzgün iş yaptılar. Tuzcuoğlu Nakliye şirketini tüm taşınacak olanlara tavsiye ediyorum.

 • img
  Byn Leyla KARAKUM

  Ümraniye'de ikamette bulunduğum 3 + 2 dairemi yakınlarıma danışarak Tuzcuoğlu Nakliyat şirketine taşıttım. Berkan bey ile beraberindeki arkadaşlar hakikaten uzmanca işlemlerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya hasar vermeden dikkatli bir biçimde taşımacılık işlevini yerine getirdiler ve sıkıntısız bir halde ev nakliyesi işlemlerimizi tamamladılar. Biz memnun kaldık, sorun yaşamadık. Tuzcuoğlu Nakliyatı Ümraniye ve çevresinde evden eve nakliye hususunda taşınmayı düşünen herkese rahatlıkla önerebilirim.

 • img
  Byn Esra TEKİN

  Ümraniye içinde asansörlü ev taşıma hizmetleri hizmeti olan şirketleri karşılaştırdım. Tuzcuoğlu Taşımacılık şirketinin diğer firmalara nispeten daha çok güvenli olduğunu gördüm ve dairemin nakledilmesi amacıyla bu şirketle anlaşmaya vardım. Tuzcuoğlu Nakliyattan Ahmet bey ile irtibatta olduk ve evimin nakliyesi tamamlandı. Hiç bir problem görmedim. Dairemdeki eşyalar ziyan görmedi. Evime gelen personele ve Tuzcuoğlu Nakliyeye teşekkür ederim. Bu firmayı tüm Ümraniye halkına tavsiye ediyorum.